Oto logo strony. Piękne ono jest

Zespól "Radość" w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Słupsku

Ocena 0/5

Występ zespołu ,,RADOŚĆ,, z Wierzchocina (Instruktor - Grzegorz Gurłacz) w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Słupsku. Wielkie brawa.   

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności