Oto logo strony. Piękne ono jest

Wernisaż wystawy prac Smołdzińskiej Pracowni Malarstwa

Ocena 0/5

W czwartek (16.05) w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się pod Patronatem Wójta Gminy Smołdzino Arkadiusza Walacha wernisaż wystawy prac malarskich uczestników zajęć Smołdzińska Pracownia Malarstwa. Różnorodne prace wykonane pod czujnym, profesjonalnym okiem Galeria Kolorów Elżbieta Bernacka Hanus. Wspaniała atmosfera wzajemnych relacji dała efekty widoczne w pracach. Wszyscy z pracowni malarstwa wykazują się wielką twórczą chęcią i ambicją. Z radością stwierdzam przyjemność obserwowania rozwoju u wszystkich bez wyjątku i mam nadzieję, że nie przyjdzie im do głowy, aby przestać malować .
 Wszystkim naszym artystom dziękujemy za włożony trud, pracę i poświęcony czas, a także wspaniałą atmosferę i wiele inspirujących rozmów o sztuce. Artystom życzymy dużo wytrwałości na twórczej ścieżce, wielu inspiracji i kolejnych spotkań ze sztuką w czasie plenerów i wystaw.
 Dużą niespodzianką był występ chóru Towarzystwa Śpiewaczego im. K. Szymanowskiego, spontaniczny wspaniały występ.
 Dziękujemy Tobie Elu, Galeria Kolorów Elżbieta Bernacka Hanus za lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca jest dla nas wszystkich przyjemnością.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, w wydarzenie artystyczne oraz licznie przybyłym gościom.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac artystów - w GOKu w godzinach od 10:00 do 18:00 do 23.05 br.

Galeria zdjęć

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 25
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności