Oto logo strony. Piękne ono jest

Stokrotki w Bibliotece

Ocena 0/5

W poniedziałkowy ranek  zrobiło się radośnie, ponieważ do biblioteki  przybyły uśmiechnięte Stokrotki. Dla większości była to  pierwsza wizyta w bibliotece. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać, poznały zasady postepowania z książką oraz wysłuchały opowiadania o bardzo głodnej gąsienicy, która zamienia się w pięknego motyla. Dzieci dowiedziały się  również o akcji dla najmłodszych „Mała Książka Wielki Człowiek”, w której odbiera się wyprawkę czytelniczą, a przez kolejnych 10 wizyt otrzymuje naklejki na karcie, która uprawnia do otrzymania dyplomu małego czytelnika i nagrody. Dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki z dziecięcego księgozbioru, które z chęcią oglądały.


Dziękujemy Stokrotkom oraz  Paniom Agnieszce i Ani za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

 

 

Galeria zdjęć

1715590942219(1) 1715590942223 1715590942235 IMG_20240513_101749668 IMG_20240513_101753417 IMG_20240513_101759746(1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności