Oto logo strony. Piękne ono jest

Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego

Ocena 0/5

 Nasz konkurs walentynkowy dobiegł końca, wspaniale, że tak licznie i kreatywnie wzięliście udział! Wasze cytaty dodały tej akcji niesamowitego klimatu.
Wybór był ogromnym wyzwaniem, bo każdy wpis miał w sobie coś wyjątkowego. Choć musieliśmy wybrać ten jeden jedyny, główny zwycięski "cytat", to nie mogliśmy przejść obojętnie obok innych perełek.  Dlatego postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić jeszcze 4 osoby.
Gratulujemy! Zapraszamy laureatów do GOK-u po odbiór nagród.
  Barbara Mastalerz, Alicja Skocelas, Ewelina Kozak, Ewelina Kozicka, Wanda Sobolewska.

roz 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności