Oto logo strony. Piękne ono jest

Noc Świętojańska nad Wierzchocińskim Oczkiem

Ocena 0/5

W piątek 21 czerwca w Wierzchocinie ,,przy oczku zwanym Jeziorkiem Wierzchocińskim,, mogliśmy zanurzyć się w magii Nocy Kupały. Nad tutejszym klimatycznym oczkiem odbyła się Noc Świętojańska w formie klimatycznego pikniku. Wydarzenie przyciągnęło sporo chętnych, którzy chcieli cofnąć się w czasie. To było wspaniałe przeżycie.  W czasie pikniku Nocy Kupały nie zabrakło gier, zabaw, konkursów, zaplatania wianków, szukania kwiatu paproci oraz wspaniałego koncertu Zespołu ,,Radość,, z Wierzchocina, z którym wspólnie mogliśmy pośpiewać, a nawet potańczyć.
 Oczywiście nie zabrakło części obrzędowej, czyli puszczania wianków. A to wszystko możecie przeżyć raz jeszcze na zdjęciach naszego fotoreportera.
 Dziękujemy, za przybycie i zainteresowanie naszym wydarzeniem.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności