Oto logo strony. Piękne ono jest

Mikołaj z wizytą w Gminie Smołdzino

Ocena 0/5

Dzień 6 grudnia,  jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Dziś rano orszak Świętego Mikołaja, czyli Mikołaj, Śnieżynka oraz fotograf wyruszyli spod  Gok-u ,aby obdarować słodkim prezencikiem wszystkich grzecznych mieszkańców, których odwiedził lub spotkał podczas wędrówki. Choć na niespodzianki najbardziej czekają właśnie najmłodsi, to mikołajkowy zwyczaj wręczania  symbolicznych drobiazgów, ucieszył również dorosłych. 
Dziękujemy Mikołaju za wizytę i do zobaczenia. Ho! Ho! Ho!

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności