Oto logo strony. Piękne ono jest

Listopadowe stroiki

Ocena 0/5
Już nie długo odwiedzimy groby naszych bliskich???? W związku z tym Gminny Ośrodek Kultury w dniu 22 października w świetlicy w Łokciowie zorganizował zajęcia, których tematem było tworzenie stroików z okazji zbliżającego się święta 1 listopada. W trakcie zajęć mogliśmy nie tylko stworzyć piękne stroiki, ale również porozmawiać i wypić gorącą herbatkę i kawkę. Panie biorące udział w zajęciach były bardzo zadowolone ze spotkania i wykonanej pracy. Wszystkim Paniom i jednemu rodzynkowi serdecznie dziękujemy za twórcze spotkanie????.
Następne warsztaty odbędą się z okazji:
Świąt Bożego Narodzenia.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!

Galeria zdjęć

STROIKI
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności