A DZISIAJ WE WTOREK! KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ZAPRASZA MIEJSCE: ŚWIETLICA W GARDNIE WIELKIEJ GODZ. 16:00
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!