Oto logo strony. Piękne ono jest

Ferie 2026 - relacja

Ocena 0/5


Dobiegły końca ferie zimowe w GOK-u w Smołdzinie, które standardowo – jak mówiły dzieci były za krótkie. Odbyły się warsztaty kreatywne, na których powstały piękne, kolorowe torby dla Babć i Dziadków oraz WOŚPOWE serca z masy solnej. Świetnie bawiliśmy się z Polnym Groszkiem podczas warsztatów z szalonymi balonami. Były też zajęcia edukacyjne ze Słowińskim Parkiem Narodowym, które stały się już coroczną tradycją. Dużym powodzeniem cieszyły się wyjazdy do : kręgielni, parku trampolin i Multikina. Ferie zakończyliśmy autorskim przedstawieniem Teatru Obieżyświat pt. „Kiedyś to były czasy”. Dziękujemy panu Kamilowi Karmelicie za ten ciekawy, edukacyjny i pełen humoru spektakl. Cieszymy się bardzo, że tak licznie skorzystaliście z naszej oferty.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności