Oto logo strony. Piękne ono jest

Życzenia Świąteczne

Ocena 0/5

W ten świąteczny czas życzymy, byśmy te święta spędzili tak, jak każdy sobie marzy.

Może cicho, bez hałasu, może w gronie swoich bliskich.

Najszczęśliwszych Świąt !

Życzy

Dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury oraz uczestnicy zajęć wokalnych

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności