Oto logo strony. Piękne ono jest

BAL SENIORA

Ocena 0/5
W minioną sobotę odbył się Gminny Bal Seniora na góralską nutkę
Nic tak nie cieszy jak uśmiechnięte buzie i roztańczone nogi
Nogi, nogi, nogi roztańczone
Tańczą nogi, tańczą, jak szalone
Kto je ma? Właśnie Seniorzy!
Do wyjścia na parkiet podczas Balu Seniora w Gardnie Wielkiej nie trzeba było namawiać nikogo. Gdy tylko orkiestra zaczęła grać uczestnicy zabawy tłumnie ruszyli na parkiet
Było wszystko: liczne góralskie przebrania, było tanecznie - nie tylko na góralską muzykę, śpiewająco, kabaretowo i radośnie.
Gratulujemy naszym Seniorkom i Seniorom wigoru i pozytywnego podejścia do życia!
Do zobaczenia za rok !!!BAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORABAL SENIORA
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności