Oto logo strony. Piękne ono jest

KOMUNIKAT

Ocena 0/5

Informujemy, że w dniu wczorajszym na terenie naszej gminy pojawiły się osoby przedstawiające się za urzędników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w sprawie kontroli z programu Czyste Powietrze. Informuję, że WFOŚiGW w Gdańsku prowadzi kontrole w budynkach w których zostało udzielone dofinansowanie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z beneficjentem. W związku z powyższym prosimy o czujność mieszkańców.

2069_001-1(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności