Oto logo strony. Piękne ono jest

Mała książka - wielki człowiek

Ocena 0/5

Dyplomy i drobne upominki trafiły do małych – wielkich czytelników naszej Biblioteki w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”.  
Dzisiaj przedstawiamy Zosię i Olę  - miłośniczki książek, które w ostatnim czasie zdobyły komplet naklejek i mogą pochwalić się imiennym wyróżnieniem zasług czytelniczych. 
Gratulujemy dzieciom miłości do książek oraz pasji czytania. Rodzicom dziękujemy za odwiedzanie Biblioteki. 
Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali swoich dzieci do Biblioteki - serdecznie zachęcamy i zapraszamy !!!

ola 

Zosia_S-_222 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności